Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB33J3200SA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Gra
Достапност:
Шифра: 69478
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG RB33J3200SA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Graphite INOX, NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, ЛЦД Дисплеј на вратата, MULTI FLOW технологија- струење на ладен воздух од повеке извори, POWER FREEZE опција за брзо замрзнување,полица на извлекување, ЛЕД осветлување, аларм за отворена врата, дигитал инвертер мотор со 10 години гаранција, Нето запремнина 328L (230L + 98L), Потрошувачка на енергија годишно:280kWh, Бучност 39дб, енергетска класа А+, ВxШxД 1850x595x668 mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG