Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно грее
Достапност:
Шифра: 69465
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa печка на пелети Commo 21, печка на пелети за централно греење, моќност 21kw, Крем боја, загревање на површина од 81-135 м2, запремнина на котел 32 л, степен на искористеност 86,1%, пречник на приклучок за издув 80мм, оптимален провев на издувот 12Pa, максимална излезна сила на електрична енергија 500w, димензии (В х Ш х Д) 574 x 620 x 1225 mm, тежина на печка 196кг
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela