Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY FB 50, Масажер за нозе, Бела/Црвена боја, ЛЦД Дис
Достапност:
Шифра: 69425
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
6,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 292 Ден.
48x КЛУБ рата: 146 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY FB 50, Масажер за нозе, Бела/Црвена боја, ЛЦД Дисплеј, тајмер, 3 функции: масажа со вибрации, масажа со меури и топла вода функција, Затоплување на водата во 5 степени од 35 до 48 степени, 6 инегрирани магнети за создавање магнетно поле, 3 додатоци за педикир, Отстранливи специјлани ролери за масирање на рефлекс зоните на стопалата, Може да се употребува и за сува масажа, Инфраред светлина, Заштита од прскање, Нелизгачка површина, намотувач за кабел, рачка за носење
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG