Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AMW 435/IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛЦД Дис
Достапност:
Шифра: 69331
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AMW 435/IX, Вградна микробранова печка, Инокс, ЛЦД Дисплеј, 22л капацитет, 750W, ротирачка чинија 25цм, електронски контроли, тајмер, 4 температурни позиции, заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 38.5x59.5x32 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela