Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8280/00, Фен за коса, Боја Бела, DryCare Prestige 2300
Достапност:
Шифра: 69288
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8280/00, Фен за коса, Боја Бела, DryCare Prestige 2300W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, Сензор за влажност, Јонизатор, Дифузер, заштита од презагревање, 2,5м кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555