Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence,
Достапност:
Шифра: 69148
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence, 1800W, DC мотор, насочувач на воздух, дифузер, 3 брзини, кука за закачување, 1,8м кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555