Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8230/00, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 2100W,
Достапност:
Шифра: 69142
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8230/00, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 2100W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, 14mm насочувач на воздух, 1,8м кабел
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF