Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje FDK 24 DW, Апарат за сушење храна, Приклучна моќ: 240 W,
Достапност:
Шифра: 69020
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 3,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,190 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 266 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 133 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje FDK 24 DW, Апарат за сушење храна, Приклучна моќ: 240 W, Број на садови за сушење: 5, Рамномерно сушење на сите нивоа, Прилагодување на садовите по висина, Едноставна замена на садовите, Рамномерно сушење на сите нивоа, Задржување на витамините и минералите, Електронско управување, Минимално време: 0,5 h, Максимално време: 19,5 h, Минимална температура: 35 C, Максимална температура: 70 C, ЛЕД дисплеј, Леб, Колачи, Риба, Овошје, Билки, Месо, Печурки, Тестенини, Зеленчук, Гумени ногарки за стабилност
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG