Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TDW D13, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 ком
Достапност:
Шифра: 69001
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TDW D13, Вградна машина за миење садови, 60цм, 12 комплети, 4 програми, 3 температурни нивоа, Индикатор за сол, Бучност 52дб, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, 84,5x59,6x59,8 цм
Напреден Филтер
LCD Дисплеј Не
Висина 85 сантиметри
Комплети 12
Тип 60 сантиметри
Широчина 60 сантиметри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje