Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY MG 100, Инфраред масажер за тело, сива боја, мета
Достапност:
Шифра: 68903
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY MG 100, Инфраред масажер за тело, сива боја, метална изработка за највисок квалитет, принцип на тапкање + инфраред топлотна масажа, рачка од нелизгачки материјал, 4 програми за масирање, постојано сетирање на интензитетот на масирање, два различни додатоци за масирање, 20W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF