Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW90K5410WW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Add
Достапност:
Шифра: 68847
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW90K5410WW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, Add Wash, 1400 вртежи/мин, 9кг запремнина на барабанот, ЛЦД Дисплеј, DIGITAL INVERTER мотор со 10 години гаранција, Eco Bubble технологија, 14 програми на перење, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:7400L, Потрошувачка на енергија годишно:122kWh, Ниво на бучава:54/74dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm