Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТ
Достапност:
Шифра: 68808
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТАЛИЈА, црн, 2400W, Професионален АЦ мотор, 130км/ч брзина на воздух, 2x концентратори 6x75 мм и 6x90мм, 6 брзини и 6 температури, 50% потивок од останатите фенови, Копче за ладен воздух, Отстранлив филтер, Долг кабел 2.7 метри
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje