Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TCM 800 E, Готвач за турско кафе, Inox, Запремнина 0,3 л
Достапност:
Шифра: 68800
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje TCM 800 E, Готвач за турско кафе, Inox, Запремнина 0,3 л, Моќност на загревање 800W, Број на шољи спремни за дегустација: 4, Метално куќиште, Автоматско исклучување, Термостат: Strix, Должина на приклучен кабел: 0,75 m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela