Бренд: ST
Краток опис: ST RF-2601WM Superior Technology, Фрижидер со горна комора, бела
Достапност:
Шифра: 68785
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST RF-2601WM Superior Technology, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 164л, замрзнувачки дел 40л, стаклени полици, А+ енергетска класа, Димензии 144x55 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm