Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DFG 15B10 S EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО Д
Достапност:
Шифра: 68766
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DFG 15B10 S EU, Машина за миење садови, ЏОРЏЕТО ЏУЏАРО ДИЗАЈН, Сребрена, 60цм, 13 комплети, 5 програми, 49 децибели, индикатор за сол, тајмер, Aquastop, А+ енергетска класа, 85x60x60
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt