Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 850.M, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино с
Достапност:
Шифра: 68586
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi EC 850.M, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Инокс, Пумпа со притисок од 15 бари, за 40 секунди апаратот е спремен за кафе, 2 Термоблока, Автоматски Капучино систем (IFD): комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Филтер со дупло дно систем (DF double floor system), Правење пена од млеко, 1.4л транспарентен резервоар, Активен Подгревач за чаша, содржи 3 филтри 1x (ESE DF) и 1x (2 cups DF) и 1x (1cup DF), Систем пртоив капење, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, Автоматско исклучување, 1450W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela