Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi VH400, Овлажнувач за воздух, сина боја, 4.5л капацитет
Достапност:
Шифра: 68578
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
De Longhi VH400, Овлажнувач за воздух, сина боја, 4.5л капацитет на резервоар, 15часа континуирана работа со полн резервоар, ноќно светло, пареа која се сетира, диспанзер за мириси, транспаренте прозор за проверка на ниво на вода, автоматски се исклучува при празен резервоар, за простории до 22 м2, 300ml/h стапка на овлажнување, 1150W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF