Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Expert 2000 D302RE, Фен за коса, црвена боја, 2000W, 3
Достапност:
Шифра: 68120
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Expert 2000 D302RE, Фен за коса, црвена боја, 2000W, 3 брзини/температури, 70км/ч брзина на дување, Концентратор 10мм, Штеди до 25% енергија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje