Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MES3500, Соковник, Модел 2014, Инокс, 700W, 2работни степе
Достапност:
Шифра: 68086
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MES3500, Соковник, Модел 2014, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошје, 1.25л капацитет на сад за сок, 2л капацитет на контејнер за пулпа, Автоматско исклучување, Лесен за чистење и вклучена четка за чистење
Напреден Филтер
Тип Соковници
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela