Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EZB3410AOX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни
Достапност:
Шифра: 67737
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 16,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

12,995 Ден.
12 РАТИ: 1,083 Ден.
24 РАТИ: 542 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EZB3410AOX, Вградна фурна, INOX, Pop In/Out контролни копчиња кои се скриваат во фурната, ЛЦД Дисплеј, RING фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 40 watts халогена, Метод на котрола Електронски, Тајмер, Моќност на фурната Конвекција 2.500W, Моќност на грилот 2.450W, (долно и горно печење, воздушно печење и грил), 7 функции на рерната, Дополнителна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 60л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ