Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM54251, Kујнски робот, Бел сива боја, 900W, 7 брзини + п
Достапност:
Шифра: 67704
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BOSCH MUM54251, Kујнски робот, Бел сива боја, 900W, 7 брзини + пулс функција, 3.9л сад, повеќенаменска погонска рачка, цедач за агруми, Инокс сад за мешање за најмногу 2кг брашно + додатоци за најмногу 3.9kg тесто, Машина за мелење месо, блендер за матење 1.25l, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор и торбичка, посебно сецко со 3 различни диска, интерактивен DVD диск со рецепти
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG