Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MSM87140, Ултра Луксузен Стапчест миксер со сад за мерење
Достапност:
Шифра: 67683
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MSM87140, Ултра Луксузен Стапчест миксер со сад за мерење со капак + Сецко, Инокс, 750W, Неверојатни 12 брзини + Турбо копче, Електронско регулирање на број на вртежи, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 острици QUATTRO BLADE technology, мотор со ниски вибрации и ултра тивок, XL сецко за мелење секаков вид на храна
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela