Бренд: ST
Краток опис: ST BHV-3250H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотн
Достапност:
Шифра: 67645
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 243 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 146 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST BHV-3250H, Superior technology, Вградна стаклокерамичка плотна, 30цм, 2 грејни зони, Сензорски команди на допир, Уникатно Одбирање на јачина од 1 до 9 со директни контроли на допир за секое ниво од 1 до 9 (без+/-), тајмер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG