Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCCX59209, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, INOX,
Достапност:
Шифра: 67624
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCCX59209, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, INOX, 6 зони на готвење (1 зона дупла и 1 овална), ЛЦД Дисплеј со електронски тајмер, 65литри рерна, 9 функции на рерната, Вентилатор во рерната, термостат, горен греач 900W, долен греач 1300W, емајл лесен за чистење, двојно стакло на вратата, А-20% енергетска класа
Напреден Филтер
Вентилатор Не
Енергетска Класа А Енергетска Класа
Изработка Стаклокерамички
Ширина 50цм
Тип Самостоечки
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF