Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2ра
Достапност:
Шифра: 67522
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MES25C0, Соковник, Модел 2014, бела/црвена боја, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, XL 73мм голем отвор за овошје, систем против капење, 2л сад за пулпа, 1.25л сад за сок
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela