Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TDA1023010, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Сино Бел
Достапност:
Шифра: 67368
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH TDA1023010, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Сино Бела боја, 2300W, Автоматско исклучување, Керамичка palladium-glissee плоча за пеглање со парни канали и 3 зoни на пеглање, 3Anti calc систем (тројна чистечка функција со самочистење, calc n clean system и вграден anti-calc system), Ударна пареа 120гр., Постојана пареа 30гр., Вертикална пареа, Променлива пареа која се сетира по желба, Заштита од течење, Qucik fill голем отвор за ставање вода, 300мл резервоар за вода , 1.9м кабел, вклучена чаша за дополнување со вода
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm