Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I6VSH(W)/KZ, Електричен стаклокерамички шпорет САМОЧИСТЕ
Достапност:
Шифра: 67307
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I6VSH(W)/KZ, Електричен стаклокерамички шпорет САМОЧИСТЕЧКИ СО КАТАЛИЗА, бела боја, 60цм, 4 функции на рерната, ГРИЛ функција, Капацитет на рерната 63Л, Тајмер, Термостат, Светло во рерната, Двојно стакло на вратата, Фиока за чување прибор, Тотална моќност 6200W, Б енергетска класа, Димензии 60x60x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt