Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR RU 3+ Троен ЧУШКОПЕК, Апарат за печење пиперки, Направен в
Достапност:
Шифра: 67277
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAPIR RU 3+ Троен ЧУШКОПЕК, Апарат за печење пиперки, Направен во Бугарија - Бугарска иновација, Капацитет за 3 пиперки, 1600W, Димензии 210x290мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG