Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH PKE645D17E, Serie 4, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна
Достапност:
Шифра: 67184
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 619 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 394 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH PKE645D17E, Serie 4, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 4 зони на готвење, 17 нивоа на моќност, Тајмер, Дигитален дисплеј Top Control, Рестарт функција, Индикатор за топлина, Заштита за деца, 6600W, Димензии: 5.0 x 58.3 x 51.3 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG