Бренд: ST
Краток опис: ST EF60WF, Superior Technology, Електричен шпорет 60x60цм, бела
Достапност:
Шифра: 67158
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EF60WF, Superior Technology, Електричен шпорет 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm