Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss E696E, Безжична Машинка за шишање коса, 39мм сечила од
Достапност:
Шифра: 66900
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss E696E, Безжична Машинка за шишање коса, 39мм сечила од нерѓосувачки челик, 2 додатоци за шишање од 4 до 18мм и од 20 до 34мм, 2мм прецизност, Thinning функција, содржи чешел, масло за подмачкување и четка за чистење, 30 мин безжична работа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm