Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Easy curl C20Е, Професионално Керамичко Фигаро со титан
Достапност:
Шифра: 66874
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Easy curl C20Е, Професионално Керамичко Фигаро со титаниум, црвено златна боја, ЛЦД Дисплеј, Ракавица за топло, Брзо загревање, Варијабилна температура до 200 степени температура со степенување од 10 степени, Спирала во конусна форма, Дијаметар од 13мм до 25мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm