Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I6V6C1A.H(W)/FR, Електричен стаклокерамички шпорет, бела
Достапност:
Шифра: 66433
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I6V6C1A.H(W)/FR, Електричен стаклокерамички шпорет, бела боја, 60цм, Вентилатор во рерната, 6 функции на рерната, 58Л, Тајмер, Самочистечки Каталитички ѕидови, 6200W, А енергетска класа
Напреден Филтер
Вентилатор Да
Енергетска Класа А Енергетска Класа
Изработка Стаклокерамички
Тип Електричен
Ширина 60цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela