Бренд: TESY
Краток опис: TESY QH 03 120, Кварцна греалка за бања, 1.2KW, монтирање на ѕид
Достапност:
Шифра: 66388
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY QH 03 120, Кварцна греалка за бања, 1.2KW, монтирање на ѕид, 2 степени на работа 1200/600W, Заштита од прегревање, 45 степени агол на вртење, дисплеј кој покажува температура, IP24 стандард
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela