Бренд: ST
Краток опис: ST F6X 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспиратор н
Достапност:
Шифра: 66256
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST F6X 60 2 Motors, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX, Контрола со копче, 3 степени на брзина, 450м/3 на час, 2 Мотори, 2 Вентилатори, Светло 15W Халогено осветлување, 2 x Филтри Алуминиумска касета, Бучност: 55dB, Димензии: 60 цм
Напреден Филтер
Боја INOX/Сребрена Боја
Тип Вградни телескопски
Широчина 60
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela