Бренд: AQUAPHOR
Краток опис: AQUAPHOR V300 TOPAZ, Монтажа директно на чешма, Филтер за 700л в
Достапност:
Шифра: 66140

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AQUAPHOR V300 TOPAZ, Монтажа директно на чешма, Филтер за 700л вода, Мод за вклучување и исклучување на филтрација, антибактериско функционирање, отстранува: xлор, рѓа, пестициди, тешки метали, фенол, нафтени деривати, смалува бигор
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela