Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EGE6172NOK, Вградна стаклокерамичка плотна на гас и с
Достапност:
Шифра: 65570
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Electrolux EGE6172NOK, Вградна стаклокерамичка плотна на гас и струја, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечна гасна зона Semi Rapid 1900W/70mm, 1 x поединечни гасни зони Arzator Rapid 2700W/100mm, 1 x поединечна плотна 145mm 1.200W, 1 x поединечна плотна 180mm 1.800W, Вкупна моќност 7.600W, Димензии 580 x 510 x 38 mm (60cm), Димензии 590 x 520 x 38 mm (60cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG