Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje DF 6116 E, Вграден Аспиратор (Телескопски), INOX, 60 ...
Достапност:
Шифра: 65484
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 6,999 Ден.

ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

6,499 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 542 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 271 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje DF 6116 E, Вграден Аспиратор (Телескопски), INOX, 60 cm, Халогенско осветлување, 2 мотори, Број на филтри: 1 , Алуминиумски филтер, Филтер за маснотии кој се мие, Број на степени на вентилаторот: 3, Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 384 m3/h, Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 316 m3/h, Јачина на моторот: 250 W, Халогенско осветлување: 2x28 W, Пречник на одводното црево: 125 mm, Начин на управување: Механичко управување, Начин на поставување: кујнски аспиратор за под елемент, Димензии: 598 x 295 x 173mm (60) cm
Боја Сребрена/Инокс
Тип на уред Целосно вграден
Широчина 60цм
Можеби ќе Ве интересира