Бренд: TESY
Краток опис: TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо
Достапност:
Шифра: 64934
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY CN 02 251 MAS, Панелен конвектор, 2.5KW, Ултра тивок и брзо загревачки, регулационен термостат, безбедносен термостат, IP24 безбедносна класа, Препорачано за просторија од 50 до 70 кубици, димензии 40x10,5x95цм, 6.4кг тежина, можност за монтирање на ѕид
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela