Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOА3400AOX, Вградна фурна, Инокс, Капацитет 72л., Кон
Достапност:
Шифра: 64858
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Electrolux EOА3400AOX, Вградна фурна, Инокс, Капацитет 72л., Контролни копчиња Pop out, ЛЦД Дисплеј, Вентилатор во фурната, Ultra fan plus Рамномерно распоредување на топол воздух во фурната, Печење на три нивоа, Самочистење со КАТАЛИЗА, Врата со двојно стакло, Метод на котрола Електронски, Тајмер, 9 функции на рерната, Пица мод, Вклучени 2 тепсии и решетка, Енергетска класа А, Димензии 59.4 x 59.4 x 56.8 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24_RATI_555
  • BIG_SALE_WG_5552
  • BIG_SALE_SDA_555
  • BIG_SALE_MOB_555
  • BIG_SALE_IT_555
  • 555_big_sale
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG