Бренд: Plamen
Краток опис: Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност
Достапност:
Шифра: 64816
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 33,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

32,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,888 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,375 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Plamen Amity 3, камин на цврсто гориво, Боја Сивo Црна, Моќност од 8KW максимална 11KW, загревње на површина до 160м3, Отвор за ложење: В:Ш: 190:335mm, Големина на ложиште: В:Ш:Д: 340:490:290mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 71.3 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 122кг, Димензии: В:Ш:Д: 764:597:519mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG