Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Бо
Достапност:
Шифра: 64806
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, загревње на површина од 100 до 130 м3, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:460:440mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 85%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 147.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela