Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DA1510F2, Пегла на пареа, Боја Бело-сива, 1000W, Патна п
Достапност:
Шифра: 64561
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DA1510F2, Пегла на пареа, Боја Бело-сива, 1000W, Патна пегла, 0-10г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа,Ударна пареа 45г/мин, воден канистер 280 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, 3D микро инокс плоча, Работа на 110V- 220V, должина на кабел 2м.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje