Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta DW6010F1, Пегла на пареа, Боја Црно-зелена, 2400W, 0-40г
Достапност:
Шифра: 64549
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Rowenta DW6010F1, Пегла на пареа, Боја Црно-зелена, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа, Ударна пареа 180г/мин, воден канистер 300 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, автоматско регулирање на пареа,EKO, 3D микро инокс плоча, должина на кабел 2м.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm