Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM4825, Kујнски робот, Бела боја, 600W, 4 брзини, повеќен
Достапност:
Шифра: 64535
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MUM4825, Kујнски робот, Бела боја, 600W, 4 брзини, повеќенаменска погонска рачка, пластичен сад за мешање за најмногу 1kg брашно + додатоци за најмногу 3.9kg тесто, бокал за матење пластичен 1l, метлички за матење, месење и мешање, носач за прибор, посебно сецко со 3 различни диска, интерактивен DVD диск со рецепти
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje