Бренд: ST
Краток опис: ST FOREST PLUS, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво с...
Достапност:
Шифра: 60834
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
12 РАТИ: 867 Ден.
24 РАТИ: 446 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST FOREST PLUS, Superior Technology, Kамин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Црна, Моќност од 6.5KW, загревaње на површина до 30м2, Отвор за ложење со стаклен прозорец, одвод f120мм, Лента со изолација на врата за ложење, Опремен со два рачни амортизери: преден амортизер за контрола на довод на воздухот – амортизери за прилагодување на интензитетот на пламенот, Гориво: Дрво и дрвени брикети, 76% искористеност на топлинска енергија, Тежина: 64кг, Димензии на ложиште В:Ш:Д: 360x380x320 мм Димензии: В:Ш:Д: 820:460:400 мм Loziste 360x380x320, omotaci ???