Бренд: Power Box
Краток опис: Power Box P100 FAST Charging with 5 different connector + USB...
Достапност:
Шифра: 60782
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

1,999 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Power Box P100 FAST Charging with 5 different connector + USB Type-C, Universal Notebook Adapter 65W/90W, for ASUS/Acer/Lenovo/HP/Dell , Automatic voltage control