Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A137 Galaxy A13 White 3/32, Dual Sim, Display: PLS TF
Достапност:
Шифра: 60693
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,999 Ден.
12 РАТИ: 788 Ден.
24 РАТИ: 413 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A137 Galaxy A13 White 3/32, Dual Sim, Display: PLS TFT 6.6 inches 104.9 cm2 (~83.2% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2408 pixels (FHD+) 20:9 ratio (~400 ppi density), Glass front (Gorilla Glass 5) plastic frame plastic back, CPU: Octa-core (2.2 GHz & 2.0 GHz), OS: Android 12; One UI 4.1, ROM: 32GB; RAM: 3GB, Quad Camera: 50 MP f/1.8 (wide) PDAF, 5 MP f/2.2 (ultrawide) 1/5" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; panorama; HDR, Video: FHD 1920 x 1080@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.2 (wide), Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth v5.0, GPS whit A-GPS; Glonass; Beidou; Galileo; QZSS, NFC, Сензори: Fingerprint; accelerometer; comaps, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Fast charging 25W, USB Type-C 2.0, Dimensions: 165.1 x 76.4 x 8.8 mm, Weight: 195g, P/N: SM-A137FZWUEUC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ