Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-A137 Galaxy A13 Black 4/64, Dual Sim, Display: PLS TF
Достапност:
Шифра: 60692
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

8,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 773 Ден.
24x BLACK РАТА: 398 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Samsung SM-A137 Galaxy A13 Black 4/64, Dual Sim, Display: PLS TFT 6.6 inches 104.9 cm2 (~83.2% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2408 pixels (FHD+) 20:9 ratio (~400 ppi density), Glass front (Gorilla Glass 5) plastic frame plastic back, CPU: Octa-core (2.2 GHz & 2.0 GHz), OS: Android 12; One UI 4.1, ROM: 64GB; RAM: 4GB, Quad Camera: 50 MP f/1.8 (wide) PDAF, 5 MP f/2.2 (ultrawide) 1/5" 1.12µm, 2 MP f/2.4 (macro), 2 MP f/2.4 (depth), LED flash; panorama; HDR, Video: FHD 1920 x 1080@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.2 (wide), Connections: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz, WiFi Direct, Dual Band, Hot Spot, Bluetooth v5.0, GPS whit A-GPS; Glonass; Beidou; Galileo; QZSS, NFC, Сензори: Fingerprint; accelerometer; comaps, Battery: Li-Po 5000 mAh non-removable, Fast charging 25W, USB Type-C 2.0, Dimensions: 165.1 x 76.4 x 8.8 mm, Weight: 195g, P/N: SM-A137FZKVEUC
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG