Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON RDD 966238 WS VJ EU, Машина за перење и сушење
Достапност:
Шифра: 60567
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON RDD 966238 WS VJ EU, Машина за перење и сушење алишта, Капацитет на сушење 6кг, капацитет на перење 9 кг, Инвертер мотор, ЛЦД Дисплеј, Water plus - прилагодете ги автоматски параметрите на перење за да заштедите време, енергија и вода, Steam function, Steam Refresh ја освежува облеката со одстранување на непријатните мириси, Auto Clean, Woolmark logo, функција против гужвање, интензивно плакнење, одложен старт, child lock, Перење & Сушење 60/90 C, Памук, Осетливи ткаенини, Рачно перење, My program, број на програми за сушење - 3, Број на програми перење- 16, Нежно сушење, Supereco, Перење&Сушење Rapid, Волна, против мириси, Сушење Волна Кашмир, дополнително плакнење, Повеќекратно плакнење, висина на производот - 850mm, ширина на производот - 595mm, длабочина на производот- 540mm, бучност на перење - 55 (dB(A)), бучност на центрифуга - 81 (dB(A))
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR